077-2307771

עורך דין ניכור הורי

עורך דין ניכור הורי

ניכור הורי הוא ללא ספק סיטואציה משפחתית מורכבת מאוד אשר פוגעת בתא המשפחתי כולו, הן בהורה המנוכר והן בילדים. מדובר במצב בו אחד ההורים מסית את הילדים כנגד ההורה השני, מונע מהם לראות אותו ולפגוש בו, ואף מבצע עליהם מניפולציה רגשית על מנת שהם לא יהיו מוכנים לפגוש בהורה המנוכר. ניכור הורי הוא מצב מורכב, כמו גם לא תקין ולא קביל מבחינת בתי המשפט, אשר יש לטפל בו בהקדם לפני שהוא יותיר פצע שלא יוכל להירפא בקרב ההורה ובפרט בילדים. לכן, במידה ואתם מתמודדים עם ניכור הורי חשוב לפנות אל עורך דין ניכור הורי שייצג אתכם בבית המשפט לענייני משפחה ויסייע לכם לשים סוף לסיפור.

עורך דין ניכור הורי – טיפול מהיר ויעיל

במקרה של ניכור הורי, על מנת למנוע מצב בלתי הפיך אשר יפגע הן בילדים והן בהורה המנוכר, חשוב לפעול במהירות אל עורך דין ניכור הורי שיגיש תביעה לבית המשפט. בתי המשפט לענייני משפחה מטפלים בחומרה במקרים של ניכור הורי בעקבות הטראומה החמורה שהם גורמים לכל הצדדים המעורבים, והם יוכלו לכפות על הצד המנכר לאפשר להורה השני לפגוש את הילדים המשותפים ולהשתתף בהחלטות אודותיהם. פניה אל עורך דין המתמחה בניכור הורים תוכל לסייע לכם לשקף לבית המשפט את המציאות, כמו גם להביא לתוצאות הטובות ביותר בעבורכם.

לסמוך על הייצוג המשפטי שלכם

תיקי ניכור הורי נחשבים לתיקים מורכבים וסבוכים, ולכן כאשר מתמודדים עם מצב שכזה חשוב לפנות אל משרד עורכי דין וותיק, מוכר ומומלץ על ידי רבים, אשר כבר ייצג הורים רבים בהליכים מורכבים שכאלה. משרדי עורכי הדין אתי גוהר פועל בתחום דיני המשפחה כבר למעלה מעשור, וליווה אלפי הורים ומשפחות בהתמודדות עם מצבים מורכבים ופשוטים, תיקי ניכור הורי ותיקי גירושין מורכבים, כמו גם תיקי התנגדות לצוואה ועוד. צוות המשרד חרט על דגלו להעניק ייעוץ וליווי משפטי מקצועי, תוך מתן דגש על אדיבות, הכלה וזמינות גבוהה במיוחד, אשר חשובים בתחום רגיש ואישי כמו דיני המשפחה.

לייעוץ ראשוני התקשרו: 077-2307771

או השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים

עורכת דין גירושין

עורכת דין גירושין גם נישואים שהתחילו באהבה גדולה עלולים להגיע אל קיצם, ואין זה חריג כשהסטטיסטיקות מדברות על עלייה מתמדת

קרא עוד »
לפתיחת הצ'אט
💬 צריכים עזרה?
דברו איתנו בוואטסאפ!